חוזר מספר 25 – דצמבר 2019

מנהלת פרויקט הארזים יחד עם חברת ביתא להתחדשות עירונית שמחים לעדכן את בעלי הדירות על התקדמות הפרויקט 3 חודשים לאחר קיום הכנסים.

  • לפני חגי תשרי קיימנו ארבע כנסים אליהם זומנו כל בעלי הזכויות של רחוב הארזים 8-14, בהשתתפות היזמים שנבחרו לביצוע הפרויקט. סקרנו את הדרך שעברנו, תהליך המיון, אופן התמודדות של החברות והצגנו את שיטת הבחירה. כמו כן, הוצג המודל לתמורות שנקבל, שיטת הניקוד ושיטה לחלוקת הדירות וניתנה הזדמנות לכל בעלי הזכויות להעלות כל סוגיה ושאלה שרצו.
  • בחודשיים וחצי שחלפו "קבינט המנהלת" יחד עם הצוות המקצועי והיזמים עסקו בהכנות לחתימות על החוזים שהם פרי של מו"מ מפורט בין כל הצדדים בדגש על התאמות במפרטים הטכניים.
  • חוזה יזם-דייר + המפרט הטכני עלו לעיונכם באתר המנהלת בלשונית חדשה בשם 'מסמכים: הסכם דייר-יזם ומפרט טכני'. באתר יפורסמו המועדים להגיע ולמשרד עו"ד המנהלת לחתום על החוזה. ניתן לפתוח את קובץ החוזה עם אותה סיסמא של קובץ נתוני השמאי:haarazim154 .
  • אנו מבקשים להזכיר כי באתר המנהלת ניתן למצוא את טבלת הניקוד לכל דירה בפרויקט כפי שנקבעה ע"י השמאי המלווה מר יניב גוב ארי. הניקוד בטבלה משכלל את המקדמים לכל דירה ומהווה בסיס לחישוב הדירה החדשה שכל אחד מאתנו יקבל על פי נוסחת התמורה.
  • נתוני הטבלה יקובעו סופית בתאריך 15/12/2019. לאחר מועד זה לא יתבצעו שינויים ולכן נבקשכם לעיין שוב בטבלה (סיסמה לפתיחת הקובץ היא: haarazim154 ) ובאם ישנן שאלות ניתן להעבירן אלינו במייל ואנו נדאג שמשרד השמאות יענה לכל שאלה ויבדוק כל עניין שתבקשו.
  • כפי שדיווחנו בכנסים התמורה הסופית תיגזר מגובה היטל ההשבחה שיוטל על הפרויקט ובכל מקרה המינימום הממוצע לדירה יהיה 20 מ"ר פלדלת ועד 30 מ"ר במקרה של פטור מלא.
  • היועצים המשפטיים שלנו עו"ד שגיא תירוש וכפיר לוי, ילוו כל אחד מאתנו בהליך החתימות על החוזה והם עומדים לרשותכם במייל לכל שאלה.
  • כל דייר שחותם מתבקש להגיע לחתימה עם ת.ז. + ספח. מועדים לזימונים לחתימה יופיעו באתר.
  • נבקש להזכיר לכל מי שעדיין לא העבירו כרטיס נכס נא ניתן להורידו מהאתר או לפנות לעדו ולהעבירו בהקדם למשרד עו"ד שלנו במייל kfir@ksslaw.co.il או sagi@ksskaw.co.il.
  • עדכונים שוטפים מחברת ביתא יתקבלו באמצעות האפליקציה getstatus אשר ניתן להוריד מחנות האפליקציות (גוגל פליי או אפל סטור). לאחר הכנס נשלחה אליך הזמנה להצטרף למערכת חפש את getstatus בספאם מייל. ניתן גם להיכנס דרך הדפדפן בנייד. מקבלים סיסמא לאחר בקשה לכניסה ראשונה לדף הפרויקט. עוד דרך להיכנס היא במחשב דרך הדפדפן  https://getstatus.online/ בחלונית החיפוש יש להקליד "מתחם הארזים" ושם ימצא הפרויקט, מלא פרטים ובחברת ביתא יאשרו אותך.

תודה  ובהצלחה לכולנו.

דני שוקרון – יו"ר הנהלת  ועדו רעם – מזכיר

תמונות ממעמד החתימה:

    

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*