חוזר מספר 17  – יולי 2017  

 

מנהלת פרויקט הארזים מבקשת לעדכן את בעלי הדירות על התקדמות הפרויקט, כ-3 חודשים לאחר הפצת החוזר הקודם באפריל 2017.

 

בתאריך 27 ביוני 2017 לאחר שמיעת כ-30 התנגדויות קיימה הוועדה המחוזית דיון פנימי ואישרה את התכנית שלנו לפרסום למתן תוקף בכפוף לביצוע מספר שינויים כפי שהוחלט עליהם בוועדה.

פרוטוקול מלא של ישיבת הוועדה ניתן למצוא באתר המנהלת.

 

בימים הקרובים נלמד יחד עם הצוות המקצועי  את הנחיות הוועדה המחוזית והשינויים שנדרשו על ידה. הצוות המקצועי יבצע את השינויים הנדרשים עד לקבלת 'מתן תוקף' לתוכנית.

במקביל להליך הסטטוטורי מקדמת המנהלת את הנושאים שלהלן:

  • בחירת יזם – השבוע יחל היועץ המשפטי של המנהלת לפנות לחברות בניה יזמיות מהמובילות בישראל עם שאלון היכרות במטרה לבדוק באופן מקדמי אם הן מתאימות לבצע פרויקט מסוג זה. לחברות מתאימות יוצע לרכוש את ספר ה'מכרז' של הפרויקט לצורך הגשת הצעה ל-154 בעלי הדירות בפרויקט.
  • התקשרות עם חברת ניהול – המנהלת נמצאת במו"מ מתקדם עם חברת א. תייר שניהלה את הפרויקט עד עתה, להמשך ניהול ופיקוח שלבי התכנון המפורט והביצוע של הפרויקט עד לסיומו כולל שלב הבדק.
  • בנוסף ממשיכים איתנו לשלב הבא לביצוע תכנון מפורט לקבלת היתר בניה, היועץ המשפטי עו"ד שגיא תירוש, קרלוס פרוס האדריכל והשמאי רוני אפיק.
  • בהמשך נקיים כנסים לבעלי הדירות על מנת להציג לכולם את הדברים הבאים: א) פרטי התוכנית המעודכנת שאושרה; ב) שיטת הנקוד ונוסחת התמורה לדיירים; ג) טיוטת החוזה שתוצג ליזמים.

לאחר שכולם הבינו את מצב הדברים לאשורו, נבקש מהמשתתפים לאשרם בכתב. 

  • נדגיש כי אישור בעלי הדירות מהווה תנאי להתקדמות תהליך בחירת היזם משתי סיבות עיקריות:
  1. חשוב לנו כמנהלת לבוא למו"מ הסופי עם היזמים כשמאחורינו קבוצה מגובשת עם וודאות שהפרויקט יוצא לדרך, כולל הסכמה על עקרונות החוזה בין בעלי הדירות לחברה היזמית שתיבחר לבצע את הפרויקט;
  2. למקסם את התמורות מהחברה היזמית על בסיס הסכמתנו לעקרונות ההתקשרות;

 

חברים יקרים,

 

הגענו לשלב חשוב לקראת מימוש הפרויקט. זו הזדמנות טובה להודות למספר גורמים שסייעו לכך:

  • לנציגיכם החברים במנהלת ששותפים בתהליך המורכב בהתלבטויות, התייעצויות, ובהחלטות.
  • תודתנו לחברת מוריה שניהלה את התכנון וסייעה לנו רבות כולל יצירת הדו"ח החברתי לפרויקט. 
  • אנו מודים לכל חברי הצוות המקצועי המלווה את התכנון וניהול הפרויקט, ולבסוף אנו מודים לכל אחד ואחת מכם על התמיכה והאמון בנו, נציגי המנהלת, הפועלים בהתנדבות לקידום הפרויקט.

 

 

כל טוב,

 דני שוקרון, יו"ר המנהלת

עדו רעם, מזכיר המנהלת

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*